Nocerino: Próbowaliśmy do samego końca

Kiedy gra idzie ciężko, tacy zawodnicy jak Antonio Nocerino (na zdjęciu) zawsze wykonują to co do nich należy. Tak jak w meczu z Napoli pomocnik znalazł się w wyjściowej jedenastce i odwdzięczył się za to trenerowi ostrą i zdecydowaną grą. Oto co powiedział po wczorajszym meczu dla Juventus Channel:
”Wiedzieliśmy, że przyjdzie nam zmierzyć się z świetną drużyną. W ostatnich meczach Empoli brakowało szczęścia, tylko szczegóły decydowały o ich porażce. Próbowaliśmy wygrać do samego końca, ale nie jest łatwo kiedy znajdujesz 11 przeciwników przed ich własnym polem karnym.”

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: