Zanetti: Zasługiwaliśmy na więcej

Kapitan Narazzurrich, Javier Zanetti (na zdjęciu) skomentował wczorajszą porażkę z 29-krotnym Mistrzem Włoch na własnym boisku:

“To była zupełnie niepotrzebna porażka, po tym co pokazaliśmy na boisku z pewnością zasługiwaliśmy na więcej. Niestety stało się i teraz musimy iść dalej i przygotowywać się do dwóch kolejnych spotkań, które zagramy na wyjeździe. Gol dla Juve ze spalonego? Faktycznie tak było, i ten incydent mógł zadecydować o całym meczu. To tylko jedna porażka, nadal pozostajemy liderami, mimo że Roma zmniejszyła dystans i będziemy chcieli utrzymać tą pozycję”

www.inter.it
www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: