Giovinco w Arsenalu? [Prima Aprilis]

Tydzień temu informowaliśmy, że przyszłość Sebastiana Giovinco (na zdjęciu) w biało-czarnych barwach nie jest jasna. Dzisiejszy Tuttosport tylko potwierdza te informacje. W kwestii tej wypowiedział się sam zainteresowany:
”Nigdy nie ukrywałem, że moim celem jest gra w Juventusie. Jeżeli miałbym jednak spędzić kolejny sezon na wypożyczeniu, wolę odejść.”

21-latek nie bez powodu jest uznawany za jeden z największych talentów we włoskiej piłce – jak do tej pory spisuje się świetnie, zarówno w Empoli, jak i w reprezentacji U-21. Nic więc dziwnego, że zwraca na siebie uwagę największych klubów europejskich, jak Arsenal czy Real Madryt. Arsene Wegner przyznał, że chętnie widziałby w swojej drużynie wschodzącą gwiazdę calcio. W związku z tym, że inny napastnik, którym zainteresowany był klub z Londynu, Rafaele Palladino przedłużył kontrakt ze “Starą Damą”, wydaje się wysoce prawdopodobne, że “Atomowa Mrówka” będzie stanowić część zapłaty za Gilberto Silvę, który zawita do Turynu podczas letniego okienka transferowego.

www.tuttosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: