Del Piero: Odbijemy sobie na Milanie

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) jest zadowolony, że Juventus będzie mieć szansę zrehabilitować się za porażkę z Palermo w meczu z odwiecznym rywalem, Milanem.

Bianconeri przegrali w ostatnią niedzielę na gorącym terenie w Palermo, mimo że Del Piero uczcił pobicie rekordu Gaetano Scirei w ilości występów strzeleniem dwóch goli.
Powinniśmy byli przynajmniej zremisować, więc możecie sobie wyobrazić jak się czujemy po przegranej. Wróciliśmy do domu z pustymi rękoma. Odbijemy to sobie w sobotę, w meczu z Milanem.

Wygrana w meczu tych dwóch świetnych zespołów przyniesie coś więcej niż dumę. Stawką będzie możliwość występów w Lidze Mistrzów w następnym sezonie, czego ani Juventus ani Milan na razie nie są pewni. Bianconeri znajdują się obecnie na trzecim miejscu z przewagą dwóch punktów nad Fiorentiną i sześciu nad Milanem.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: