SewerStal nie chce inwestować w Juve

Rosyjski producent stali, SewerStal, oficjalnie zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał inwestować w Juventus, kupując ten klub. Wczoraj gazety we Włoszech grzmiały o tym, że latem Rosjanie wyłożą pieniądze na turyński klub i staną się jego właścicielami. Jeśli wierzyć szefostwu SewerStali, nic takiego się nie stanie.

Dzisiejsze wydanie dziennika Leggo zawiera oświadczenie rosyjskiej firmy, która ustosunkowała się do rozpowszechnionych pogłosek. “Jesteśmy skoncentrowani na własnym biznesie i nie zamierzamy inwestować w futbol” – zapewnił rzecznik prasowy SewerStali.

www.leggo.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: