Palladino: Nie będę grał, to odejdę

Wiele się mówi o jego odejściu z Juventusu. Jednocześnie sporo ludzi uważa go za młodego, perspektywicznego piłkarza, którego nie warto się pozbywać. Raffaele Palladino (na zdjęciu), strzelec drugiej bramki we wczorajszym meczu z Parmą, wypowiedział się na temat swojej przyszłości w turyńskim klubie.

Po zakończeniu spotkania z Parmą w wywiadzie dla Sky Sport Palladino powiedział: “Jutro są moje urodziny, do tego strzeliłem gola w okresie, kiedy nie gram zbyt często. Czy jestem zadowolony? Nie. To oczywiste, że dla młodego piłkarza, takiego jak ja, regularne występy są bardzo istotne.

Co w związku z tym planuje zrobić? “Po zakończeniu sezonu porozmawiam z szefostwem klubu. Moim priorytetem cały czas jest pozostanie w Juve, moim celem – dobrze sobie tutaj radzić. Jeśli przyjdzie mi jednak opuścić ten klub, na pewno nie zrobię tego z własnej woli. Jeśli odejdę, to tylko dlatego, że to będzie jedyna konstruktywna decyzja podjęta pod naciskiem zarządu. Jeśli będę miał realne perspektywy, zostanę. Jeśli nie, zobaczymy.

Dziennikarze zapytali go też o to, dlaczego odrzucił ofertę przeprowadzki do Palermo w ramach kontroferty za Brazylijczyka Amauriego. “Ja odrzuciłem propozycję przejścia do Palermo? Nie, ja niczego nie odrzucałem i z nikim nie rozmawiałem. Póki co skupiam się na dokończeniu tego sezonu w Juve.

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: