Trezeguet: Byłem na spalonym

Strzelec pierwszej bramki we wczorajszym meczu z Parmą, David Trezeguet (na zdjęciu), przyznał po meczu, że strzelił gola z pozycji spalonej. Francuz otworzył wynik spotkania w 15 minucie meczu, który zakończył się wynikiem 3:0 dla Bianconerich.

Tak, byłem na spalonym, to oczywiste” – powiedział Trezegol w wywiadzie pomeczowym dla Sky Sport Italia.

Następnie dodał: “Cały czas zbliżamy się do osiągnięcia celów, które sobie założyliśmy. Następny mecz z Atalantą będzie trudny, dlatego liczymy też na trochę szczęścia.

Trezeguet znajduje się na drugim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A. Pierwszą pozycję od jakiegoś czasu okupuje Marco Borriello z Genoi. “Mam nadzieję, że będę strzelał dalej i dogonię Borriello. Chłopak rozgrywa świetny sezon, ale mam nadzieję, że korona króla strzelców powędruje do mnie.

Na koniec dziennikarze zapytali Trezeguet, co sądzi o perspektywie gry u boku Brazylijczyka Amauriego w przyszłym sezonie. “Myślę, że Amauri ma wszystko, czego potrzeba, by być świetnym piłkarzem Juve” – stwierdził Francuz.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: