Rossi: Można przegrać, ale w taki sposób?

Trener Lazio, Delio Rossi (na zdjęciu), jest wściekły po tym, co pokazali w dzisiejszym meczu z Juventusem jego podopieczni. Biancocelesti przegrali 2:5 i choć wydawało się, że podjęli walkę, kiedy strzelili Bianconerim dwie bramki, nie wystarczyło to, żeby odrobić straty, na które pozwolili.

Szczerze – nie wiem, co się stało mojej drużynie. Jakby totalnie stracili przytomność” – powiedział w wywiadzie dla Domenica Stadio Rossi. “Juventus potrafił w pierwszej połowie wziąć mecz za fraki i osiągnąć to, co osiągnął. To nie było dobre, nie było do zaakceptowania i nie jest dla mnie do zrozumienia. Owszem, można przegrać w Turynie, ale proszę – nie w ten sposób…

Następnie dodał: “Nie mamy prawa robić sobie żadnych wymówek, przyszłotygodniowy mecz w Coppa Italia nie jest żadnym tłumaczeniem naszej dzisiejszej postawy. Zrzucanie winy na bark takich czynników byłoby zbyt łatwe. Musimy po prostu pracować nieco ciężej na boisku i spróbować odbić się w przyszłym tygodniu.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: