Zamparini: Nie będziemy karmić Juve!

Pomimo dobrych relacji panujących między Juventusem a Palermo, prezydent Rosanerich, Maurizio Zamparini (na zdjęciu), rozzłościł się na Bianconerich, gdyż jego zdaniem Stara Dama zaczyna sobie pozwalać na zbyt wiele.

Między Juve a Palermo od jakiegoś czasu istnieje nić porozumienia. Bardzo prawdopodobny jest transfer Amauriego do turyńskiego zespołu, co więcej, ostatnimi dniami pojawiła się informacja o tym, że Juventus chce wyrwać z sycylijskiej drużyny Bosko Jankovica. Na tym nie koniec – piłkarz przyznał, że bardzo chętnie zagrałby w koszulce Starej Damy.

Wszystko to w końcu rozzłościło Zampariniego, który jest zdania, że Bianconeri zaczynają traktować Palermo, jak by sami byli właścicielami klubu z Sycylii. “Porozmawialiśmy sobie z Alessio Secco i wyjaśniliśmy sobie co nieco” – powiedział Zamparini. “Powiedziałem mu, że Palermo nie jest i nie będzie żadnym żywicielem Juventusu.

Następnie dodał: “Teraz Secco musi się spotkać z resztą dyrekcji i trenerem Ranierim i wyjaśnić im to i owo. Musimy szanować siebie nawzajem.

Palermo, podpisując zeszłego lata kontrakt z Jankovicem, pokonało Barcelonę i Chelsea, które też interesowały się jego pozyskaniem. Serb uważany jest za jeden z najlepszych młodych talentów w Europie, ale w Palermo nie zdołał się jeszcze do końca zaaklimatyzować. W tym sezonie strzelił tylko dwie bramki – jedną w Pucharze UEFA, drugą w meczu przeciwko Cagliari.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: