Amauri pragnie na pożegnanie założyć opaskę kapitańską

Według wszelkich spekulacji przenoszący się do Juventusu napastnik Citta di Palermo, Amauri (na zdjęciu), zdradził, że jego ostatnim życzeniem przed opuszczeniem klubu z Sycylii, jest założenie opaski kapitańskiej w ostatnim meczu bieżącego sezonu na Stadio Renzo Barbera, w którym Rosaneri zmierzą się w najbliższej kolejce z drużyną Sampdorii.

W najbliższą niedzielę Palermo rozegra swój ostatni mecz tego sezonu na własnym stadionie, a podejmować będzie siódmą w tabeli Sampdorię: “Wspaniale byłoby założyć opaskę kapitańską. Wzbudziłoby to we mnie dumę. Porozmawiam jeszcze na ten temat z Andreą Barzaglim (obecny kapitan Palermo przyp. red.) – stwierdził Amauri. “Kibice Palermo są wspaniali. Zawsze czułem do nich ogromne przywiązanie. Palermo to niesamowite miasto, a ktoś, kto będzie się od tego wzbraniał, nigdy nie poczuje panujących tu emocji. Na zawsze pozostanę fanem Palermo, nawet po tym, jak stąd odejdę” – zakończył 27-latek.

Amauri przeniósł się do Palermo w 2006 roku z Chievo Verona, a jego kariera nabrała w klubie ze stolicy Sycylii naprawdę dużego tempa. Brazylijczyk bardzo dobrze prezentuje się w tegorocznych rozgrywkach Serie A. Jak dotąd zdobył 15 bramek w 33 meczach, a dwie z nich zapewniły jego drużynie zwycięstwo nad drużyną Lazio w ostatni weekend.

Wydaje się być pewnym, że poszukujący wzmocnień na przyszły sezon Juventus zdoła wygrać wyścig po kartę zawodniczą brazylijczyka, który jest zdecydowany podpisać kontrakt z ekipą Starej Damy, a transakcja ma być w pełni zawarta już w przyszłym tygodniu.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
46
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: