Sagnol znowu blisko Juventusu

Szefowie Juventusu prowadzą rozmowy z przedstawicielami Willy’ego Sagnola (na zdjęciu), piłkarza Bayernu Monachium. Do spotkania i rozmowy zarazem doszło zaraz po negocjacjach z Mino Raiolą, agentem Pavla Nedveda. Bianconeri po raz kolejny chcą sprowadzić Sagnola do Turynu.

Informację tę potwierdził, co istotne, jeden z przedstawicieli samego piłkarza, Vincenzo Morabito. “Sagnol swego czasu był już jedną nogą w Juve, ale wtedy nic z tego nie wyszło” – powiedział Morabito w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport. Następnie dodał: “Teraz wznowiliśmy rozmowy na ten temat i kwestia stała się znowu otwarta – bo i czemu nie? Sagnol bardzo chciałby spróbować przygody we Włoszech, Juventus wyraził zainteresowanie współpracą z nim, więc zobaczymy, co się stanie w tej sprawie w nasptępnych tygodniach.

www.calciomercato.it
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
45
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: