Ranieri: Chcemy być konkurencyjni

Trener Juventusu, Claudio Ranieri (na zdjęciu), przyznał w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport, iż w przyszłym sezonie cała drużyna Bianconerich będzie dążyć do tego, żeby liczyć się zarówno w walce o scudetto, jak i w rozgrywkach Champions League.

Juventus wraca na arenę europejskiego futbolu i na dwie kolejki przed zakończeniem obecnego sezonu ma już zagwarantowane trzecie miejsce w tabeli Serie A. “Nie uważamy tego sezonu za już zakończony” – powiedział jednak Ranieri. “Musimy zakończyć ten rok rozgrywek najlepiej, jak potrafimy. Byłoby fascynujące, gdyby obaj – Del Piero i Trezeguet zostali najlepszymi strzelcami ligi.

Spoglądając na następny sezon Serie A oraz powrót do Champions League Ranieri stwierdził: “Kiedy przyszedłem do Juve, każdy chciał wydobyć z tej drużyny maksimum – wszyscy chcieli scudetto, zapominając chyba, że dopiero co wrócili z Serie B. Jeśli w zeszłym roku nasi kibice oczekiwali scudetto, teraz z pewnością będą czekali na puchar Champions League. Jesteśmy Juve, naszą misją jest spróbować, ale nie będzie łatwo. Mimo wszystko dobrym celem byłoby to, żeby być konkurencyjnym zarówno w lidze jak i na arenie europejskiej.

www.goal.com
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: