Vieri żałuje, że odszedł z Juve

Zawodnik Fiorentiny, Christian Vieri (na zdjęciu), przyznał w ostatnim wywiadzie udzielonym dziennikarzom Corriere dello Sport, że bardzo żałuje swojego odejścia z Juventusu.

Vieri był piłkarzem Juve w latach 1996-97. W 23 meczach, w których zagrał, udało się mu strzelić 8 bramek. Później odszedł do Altetico Madryt, czego – jak sam przyznaje – teraz, patrząc z perspektywy czasu, żałuje. “Gdybym mógł cofnąć czas, nigdy nie odszedłbym z Juventusu” – powiedział Vieri. “Tyle, że w tamtym momencie wydawało się to słusznym krokiem, dlatego przeszedłem do Atletico.

www.corrieredellosport.it
www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: