Nocerino: Przechodzę do Palermo

Antonio Nocerino (na zdjęciu) potwierdził informacje o swojej przeprowadzce do Palermo. W wywiadzie dla Corriere dello Sport przyznał, że tego lata zmieni barwy klubowe. Wszystko ma związek z transferem Brazylijczyka Amauriego, który z kolei przeniesie się do Turynu.

Transakcja, na mocy której Amauri zostanie napastnikiem Juve, jest już prawie sfinalizowana. Na konto Rosanerich wpłynie 12 milionów Euro, a na Sycylię przeprowadzą się Nocerino i Lanzafame – drugi pozostanie współwłasnością obu klubów. “Przechodzę do Palermo” – powiedział dziennikarzom Nocerino. “Juventus to zawsze Juventus, ale w tym punkcie mojej kariery muszę myśleć też trochę o sobie, a muszę grać regularnie.

Następnie dodał: “Palermo wydaje się najbardziej odpowiednim dla mnie miejscem. Lubię ciepło tamtejszych ludzi, miasto, podoba mi się stadion. Chcę pojechać na następny Mundial a z Palermo moje szanse na to wzrosną. Potrzebuję regularnej gry i dobrego otoczenia. Stolica Sycylii wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

www.goal.com
www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
42
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: