Strona główna » Aktualności » [SONDA] Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 3)
[SONDA] Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 3)
Kontynuujemy cykl sond, w którym ocenimy zakończony przed dwoma dniami sezon 2007/2008. Tym razem będziecie mogli wyrazić swoje zdanie o trenerze Claudio Ranierim. Włoch przejął Juventus na początku sezonu i od początku obiecywał walkę o scudetto. I trzeba oddać mu, że przez długi okres Stara Dama miała szansę na wywalczenie kolejny raz pierwszego miejsca w Serie A i gdyby nie strata punktów ze słabymi drużynami, kto wie jak potoczyłyby się losy scudetto. Czy to była wina złej taktyki? A może trener zrobił co mógł, a zawalili piłkarze? Zapraszamy do kolejnej sondy!
O komentarze poprosimy Was na forum, w specjalnie utworzonym TEMACIE
Zobacz także:
Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 1) – Najlepszy i najgorszy transfer sezonu 2007/2008
Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 2) – Najsilniejsza i najsłabsza formacja sezonu 2007/2008