[SONDA] Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 4)

Przez ostatnie dni, w ramach oceny sezonu 2007/2008 wypowiadaliście się na temat pracy Ranieriego. Czas najwyższy aby wyrazić opinię na temat miejsca, jakie zajęła Stara Dama. Biorąc pod uwagę gdzie jeszcze rok temu był Juventus, większość z fanów Juve wzięłoby trzecie miejsce w ciemno. Jednak sezon zweryfikował te nadzieje, bo pojawiła się możliwość powalczenia o scudetto, a jak wiadomo Bianconeri zawsze walczą o najwyższe cele. Czy w takim razie można być zadowolonym z pozycji gwarantującej udział w eliminacjach Ligi Mistrzów? Zapraszamy do dyskusji.

Czy jesteś zadowolony z trzeciego miejsca w sezonie 2007/2008?

Zobacz także:
Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 1) – Najlepszy i najgorszy transfer sezonu 2007/2008
Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 2) – Najsilniejsza i najsłabsza formacja sezonu 2007/2008
Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 3) – Oceń pracę Ranieriego

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: