Nocerino: Odchodzę bez żalu

Antonio Nocerino (na zdjęciu), który dopiero co opuścił Juventus, skomentował fakt swojego pożegnania z turyńskim klubem. Przypomnijmy: Nocerino wszedł w skład oferty Bianconerich, przedstawionej Palermo, w ramach której Juventus wykupił kartę zawodniczą Amauriego.

Nocerino powiedział: “Odchodzę bez jakichś pretensji, ale rzeczywiście pozwalając odejść mi w taki sposób klub okazał pewien brak wdzięczności. Nie jestem zaskoczony, w świecie piłki nie ma już cudów. Mimo wszystko rozstaliśmy się w dobrych nastrojach.” Nocerino zaczyna nową przygodę, tym razem na Sycylii. “Jestem zadowolony i dumny z tego wyboru, ponieważ to wspaniałe miejsce, świetna drużyna i wielkie miasto.

www.sportal.it
www.calciometcato.biz

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: