Włosi zawitali do Baden

Piłkarze włoskiej reprezentacji są już w Austrii. Przez najbliższe dni w ośrodku treningowym w Baden niedaleko Wiednia, zawodnicy Roberto Donadoniego będą przygotowywać się do grupowych starć z Holandią, Rumunią i Francją.

W hotelu Włosi zameldowali się późnym rankiem. Po odpoczynku i wspólnym obiedzie, po południu udali się na pierwszy trening. Na Enzersdorf Marii Bundesstadion przywitała ich wierna grupa fanów, która równolegle z reprezentacją przybyła do Austrii. Przygodę Squadra Azzurra ze szwajcarsko-austriackim turniejem można oficjalnie uznać za rozpoczętą.

www.futbol.pl

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: