Trwają negocjacje w sprawie Alonso

Do jutra najpewniej negocjacje w sprawie Xabiego Alonso (na zdjęciu) ruszą do przodu. W Turynie mają spotkać się Jean-Claude Blanc i Rafa Benitez, choć możliwe jest też, że przedstawiciele włoskiego klubu zawitają w Anglii.

W trakcie spotkania, bez względu na to, gdzie miałoby do niego dojść, obie strony mają dojść do porozumienia w sprawie ceny zawodnika. Do zniwelowania jest różnica między kwotą 18 milionów euro, jaką chcą wyłożyć za Alonso Bianconeri, a sumą 20 milionów, jaką chcą zarobić Anglicy.

Trzeba jednak przyznać, że odkąd negocjacje zostały rozpoczęte, poczyniono już niemałe postępy w kierunku sprowadzenia Hiszpana do Turynu. Włosi nie zamierzają iść na wielkie ustępstwa jeśli chodzi o proponowane pieniądze: zapowiadają, że nie zapłacą nawet pół euro więcej, niż już zaproponowali. Zobaczymy więc, jak potoczą się dalsze rozmowy. Bianconeri będą musieli wziąć pod uwagę fakt, że do walki o piłkarza włączyli się również szefowie Chelsea Londyn.

www.corrieredellosport.it
www.calciomercato.biz

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: