Buffon: W półfinale znowu Holandia!

Mecz z Francją będzie dla Włochów meczem o być albo nie być w dalszym etapie rozgrywek Euro 2008. Mimo iż przed drużyną Azzurrich stoi trudne zadanie, Gianluigi Buffon (na zdjęciu) wydaje się być spokojny o wynik tej potyczki.

W wywiadzie dla Corriere della Sera Buffon powiedział: “Przeprosiłem wszystkich Włochów i nie wstydzę się tego. Może też dlatego, że jestem przekonany o tym, że koniec końców jeszcze nam podziękują.” Dosyć pewne słowa Gigiego mogą tchnąć nadzieję w tych, którzy chcieliby widzieć Włochów walczących w ćwierćfinale turnieju. “Dalszy udział w rozgrywkach jest dla nas cały czas kwestią otwartą. Bardzo chciałbym w półfinale znowu spotkać Holendrów” – przyznał Buffon.

Następnie dodał: “W meczu z Rumunią udowodniliśmy, że potrafimy dobrze zareagować i to napawa nas otuchą: najbliższy mecz będzie meczem o wszystko, ale chyba wszystkie są właśnie takimi.” Mecz Włochów z Francuzami poprowadzić ma Słowak Ľuboš Micheľ. “Micheľ? On sam stanowi dla nas już pewną gwarancję jakości, poza tym zasługujemy na to, żeby w meczu o tak wielkim znaczeniu sędziował nam wybitny arbiter” – powiedział bramkarz drużyny Azzurrich.

www.corriere.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: