Mellberg: Będę tu w ciągu 3 tygodni

Zakończył przygodę z Euro 2008 i teraz może myśleć już tylko o Juventusie. Olof Mellberg (na zdjęciu), szwedzki obrońca, z którym Bianconeri nawiązali współpracę i który będzie grał w koszulce Juve, wypowiedział się na temat tego, co wydarzy się w ciągu najbliższych tygodni.

Zapytany przez dziennikarzy Sky o to, kiedy można się go spodziewać w Turynie, odpowiedział: “Będę tam w przeciągu trzech tygodni, żeby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu razem z resztą drużyny. Już nie mogę się doczekać.” Następnie dodał: “Z Ranierim rozmawiałem jeszcze przed zakończeniem poprzedniego sezonu, dlatego nie mogę się doczekać następnego spotkania. Jestem zadowolony z perspektywy gry w jednym zespole z Del Piero, tak jak i z innymi piłkarzami Juventusu. Przecież to klub światowej klasy.

Mellberg wypowiedział się też na temat planowanych transferów Juventusu. “Słyszałem o tym, że ma tu się przeprowadzić Xabi Alonso. Tak czy siak, będziemy mieć wielką drużynę.

www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: