Xabi Alonso o przyszłości i Juventusie

W wywiadzie dla dziennikarzy Sky Xabi Alonso (na zdjęciu) wypowiedział się na temat swojej przyszłości i Juventusu.

Mimo zainteresowania ze strony włoskiego klubu Hiszpan jest obecnie mocno skoncentrowany na rozgrywkach Euro 2008. “Jest jeszcze trochę za wcześnie, żeby mówić o swojej przyszłości” – stwierdził. “W tym momencie jestem skupiony na turnieju i reprezentacji Hiszpanii.

Jednocześnie Xabi Alonso przyznał jednak: “W Liverpoolu spędziłem cztery fanstastyczne lata, ale muszę przyznać, że zawsze fascynowała mnie piłka we Włoszech. Juventus to jeden z najlepszych klubów w Europie, a we Włoszech prawdopodobnie wręcz najlepszy. Ma w swoim składzie mistrzów, takich jak Buffon, Nedved czy Del Piero, którzy grając razem osiągnęli wiele sukcesów. To właśnie dlatego Bianconeri mają tylu kibiców – nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie.

Po tym wywiadzie niektórzy dziennikarze nie mają już wątpliwości, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał hiszpański pomocnik Liverpoolu…

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: