Paolucci w Catanii

W przyszłym sezonie Michele Paolucci będzie reprezentował barwy Catanii Calcio. Taką informację podał wczoraj za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu Pietro Lo Monaco, dyrektor sportowy Słoni.

Paolucci jest współwłasnością Juventusu i Udinese. Przed dwoma dniami przedłużył kontrakt ze Starą Damą do 2013 roku oraz umowę o współwłasności z Zebrette. Do Catanii przeniesie się na zasadzie rocznego wypożyczenia. W lipcu 2009 roku, jeśli napastnik będzie grał dobrze, Sycylijczycy będą mogli wykupić 50 procent jego karty zawodniczej.

W poprzednim sezonie Paolucci występował w drużynie Atalanty, także na wypożyczeniu. Po sezonie wrócił do Juventusu, z którym udał się na tourne po Azji i Australii. Do niedawna był jednym z bardziej obiecujących graczy młodego pokolenia we Włoszech, jednak póki co razi nieskutecznością. W 43 spotkaniach, w których pojawiał się głównie z ławki rezerwowych strzelił zaledwie sześć bramek.

Zobacz także:
Mercato 2008/2009

www.futbol.pl
www.cataniacalcio.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: