Alonso: Liverpool nie pozwala mi odejść

Hiszpan Xabi Alonso (na zdjęciu), tak często łączony ostatnio z Juventusem, wypowiedział się na temat swojej przeprowadzki do zespołu Claudio Ranieriego.

Kiedy dziennikarze zapytali go o to, kiedy będzie mógł o sobie mówić jako już o piłkarzu Juve, Alonso odpowiedział: “Ja w Juventusie? Póki co nic w tej sprawie nie jest jeszcze postanowione.” Dlaczego? “Wszystko rozbija się o to, że Liverpool nie za bardzo chce, żebym stamtąd odszedł” – wyjaśnił, po czym dodał: “Jakkolwiek by nie było, teraz skupiam się tylko na finale Euro 2008 i nie chce, żeby co innego zaprzątało mi uwagę.

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: