Nie będzie wymiany Hamsik-Iaquinta

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis stwierdził, że Napoli nigdy nie wymieni Marka Hamsika (na zdjęciu) za Vincenzo Iaquintę, którego przy okazji nie omieszkał się skrytykować.
Włoski napastnik gra drugie skrzypce w drużynie Bianconerich odkąd tylko trafił do Turynu. Włoska prasa sugeruje, że były snajper Udinese jest bliski odejścia i miałby stanowić część transakcji wymiennej za Hamsika, jednak De Laurentiis stanowczo zaprzecza:
Wymiana Hamsik-Iaquinta? Nie wydaje mi się, żebyśmy kiedykolwiek to zrobili. Hamsik jest wart dziesięć razy więcej. Mamy wielu zawodników w składzie, jednak zanim zaczniemy się ich pozbywać musimy wziąć pod uwagę nasze własne potrzeby.

W bieżącym sezonie Napoli nie zakwalifikowało się nawet do Pucharu Uefa, ale prezydent De Laurentiis i trener Reja mają wielkie ambicje, aby wprowadzić tą drużynę do gry w europejskich pucharach.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: