Optymizm Legro

Nicola Legrottaglie (na zdjęciu) jest przygotowany, aby rozpocząć nowy sezon. Po bardzo dobrym ubiegłym sezonie, celem obrońcy jest utrzymanie tego wysokiego poziomu, mimo, że ostatnio prasa nie uwzględnia go w możliwej pierwszej jedenastce:
Jestem szczęśliwy, że zostałem w Juve i że stanowię część tej grupy. Wiele osób mówiło mi w te wakacje, że usunięto mnie z drużyny. Cóż, jeśli ktokolwiek, kto dołączy do klubu będzie lepszy niż ja, to żaden problem. Jestem dobrej myśli i znam swoje możliwości, ale wiem też, że ten rok będzie trudniejszy, zarówno dla mnie, jak i dla całej drużyny. Wiem także, że nikt nie ma pewnego miejsca w składzie. Ja jestem na to przykładem: rok temu nikt nie przypuszczał, że będę grał, a występowałem prawie w każdym meczu. Bardzo chciałbym, żeby to się powtórzyło. W tym roku zagramy dodatkowo w Lidze Mistrzów i chciałbym odnieść sukces także na tej płaszczyźnie. Jestem przekonany, że w tym sezonie wypadniemy wyjątkowo dobrze w tych rozgrywkach. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale mam takie przeczucie. Potrzebujemy tylko tego samego pragnienia zwycięstwa jak rok temu i musimy grać z pokorą.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: