Trezeguet żegna się z reprezentacją Francji

Napastnik Juventusu, David Trezeguet (na zdjęciu), ogłosił, że definitywnie rozstaje się z reprezentacją Francji. Winą za tę decyzję obarczył trenera Raymonda Domenecha.

Francuski szkoleniowiec uparcie pomijał Trezeguet w składzie kadry narodowej, a na tegoroczne Euro 2008 w ogóle go nie powołał. Wszystko to stało się mimo faktu, że David zdobył w barwach Juve 20 bramek w minionym sezonie. Trezeguet długo znosił całą tę sytuację, ale ostatecznie podjął decyzję o definitywnym rozstaniu z reprezentacją Francji. “Domenech zostaje, a to oznacza, że ja żegnam się z naszą drużyną narodową” – powiedział w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport. “Kiepska gra Francji na Euro 2008 oraz decyzja trenera o tym, by mimo wszystko pozostać na stanowisku szkoleniowca reprezentacji, skłoniła mnie do podjęcia tej nieodwracalnej już decyzji. Widziałem już inny futbol niż ten, jaki prezentuje Francja. Euro 2008 w jej wykonaniu było po prostu fatalne.

Następnie dodał bez ogródek: “Wkurza mnie to, że Domenech dalej będzie trenerem naszej reprezentacji. Wyraźnie widać, że podejmowanych jest dużo więcej politycznych, aniżeli piłkarskich decyzji. Opinia publiczna w ogóle nie jest szanowana.

www.goal.com
www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: