Ranieri: W taki upał chłopcy stracili dużo energii

Od burzy do upału. W ciągu dwóch dni w Dortmundzie Juventus mógł śledzić te zmiany klimatyczne. Ale abstrahując od pogody, w Niemczech można było zobaczyć, że Bianconeri wykonali kolejny krok do przodu i trener Claudio Ranieri (na zdjęciu) może się z tego cieszyć: “Jestem zadowolony z tego co zaprezentowaliśmy, trochę mniej z pogody. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że będzie tak gorąco, chłopcy stracili naprawdę dużo energii. Ważne, że wszyscy mieli możliwość gry. W tej chwili nie wszyscy są na tym samym poziomie, ale będzie okazja, aby to poprawić. W tym zespole nie ma wyjściowej jedenastki i biorąc pod uwagę mecze, które rozegramy, znajdzie się miejsce dla wszystkich. Czeka nas ciężki początek w lidze i miejmy nadzieję, także start w Lidze Mistrzów, więc będę potrzebował każdego z moich chłopców.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: