Sacchi: Podoba mi się ta drużyna

Były trener reprezentacji Włoch, Arrigo Sacchi (na zdjęciu) w wywiadzie dla Gazzetta dello Sport ocenił trzy drużyny, które zmierzą się dziś w Trofeo TIM. Oto co powiedział na temat Biaconerich: “Juventus za dwa tygodnie zagra w eliminacjach do Champions League, więc dla nich Trofeo TIM będzie już poważnym sprawdzianem. Podoba mi się ta drużyna. Nie mówiłbym o wątpliwościach, bardziej o ciekawości: czy Del Piero powtórzy świetny występ z ubiegłego sezonu? Czy Nedved znów stanie na wysokości zadania i będzie bohaterem? W dzisiejszym turnieju mam nadzieję zobaczyć w akcji kilka młodych talentów. Bianconeri mają świetną młodzież, De Ceglie na przykład może być idealnym rozwiązaniem dla lewej obrony. Ten chłopak ma ogromny potencjał.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: