Sacchi: Podoba mi się ta drużyna

Były trener reprezentacji Włoch, Arrigo Sacchi (na zdjęciu) w wywiadzie dla Gazzetta dello Sport ocenił trzy drużyny, które zmierzą się dziś w Trofeo TIM. Oto co powiedział na temat Biaconerich: “Juventus za dwa tygodnie zagra w eliminacjach do Champions League, więc dla nich Trofeo TIM będzie już poważnym sprawdzianem. Podoba mi się ta drużyna. Nie mówiłbym o wątpliwościach, bardziej o ciekawości: czy Del Piero powtórzy świetny występ z ubiegłego sezonu? Czy Nedved znów stanie na wysokości zadania i będzie bohaterem? W dzisiejszym turnieju mam nadzieję zobaczyć w akcji kilka młodych talentów. Bianconeri mają świetną młodzież, De Ceglie na przykład może być idealnym rozwiązaniem dla lewej obrony. Ten chłopak ma ogromny potencjał.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: