Del Piero: Forma wzrasta

Głównym celem Juventusu na kolejne dni jest z pewnością jak najlepsze przygotowanie do nadchodzących eliminacji do Ligi Mistrzów, a kolejne mecze towarzyskie mają pomóc w odnalezieniu odpowiedniego rytmu meczowego. Po Trofeo TIM ze swoich postępów zadowolony jest Alessandro Del Piero (na zdjęciu): “Jestem zadowolony, że moja kondycja wzrasta z dnia na dzień. To był świetny turniej z Milanem i Interem. Z przyjemnością graliśmy u siebie przy prawie całkowicie wypełnionych trybunach. Mecze te były postrzegane jako ważny test dla mnie i dla całej drużyny. Teraz czekamy na Emirates Cup 2 i 3 sierpnia, a później na towarzyski mecz z Manchesterem 6 sierpnia.

www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: