Claudio Ranieri: “Widziałem dobre strony”

Claudio Ranieri (na zdjęciu) skomentował dzisiejszą porażkę 0-3 w Emirates Cup z Hambugerem SV: “Bardzo mi żal Dario i Cristiano. Życzę im aby nie stracili zbyt wiele czasu. Dzisiejsze spotkanie? Całkowicie zmieniłem drużynę i na końcu zmęczeni byli ci co wyszli tak jak ci co grali wczoraj, co znaczy że przygotowania idą w dobrym kierunku. Kolejny raz trafiliśmy na drużynę bardziej zaawansowaną w przygotowaniach niż my. Nie poddawaliśmy się i mogliśmy nawet wyrównać. Widziałem pozytywy jak i te złe strony, chociażby kontuzje. Wyglądaliśmy solidnie, gdy Hamburg postawił wysoko poprzeczkę.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
38
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: