Drużyna znów w Vinovo

Juventus wrócił do treningów w Vinovo, po jednym dniu wolnego, które Ranieri dał zawodnikom na zakończenie tourne w Anglii. Oceniona została również kondycja Knezevica i Molinaro, którzy doznali kontuzji w meczu przeciwko HSV. Przez ostatnie dni zostali poddani fizjoterapii, oraz trenowali na basenie. Wczoraj znowu pracowali oddzielnie, jednak powinni już za kilka dni wznowić treningi z resztą grupy. Podczas meczu przeciwko Manchesterowi ucierpiał również Vincenzo Iaquinta, obrywając w lewą kostkę, oraz Zdenek Grygera, który także uczestniczył w ostrym starciu pod koniec spotkania. Obydwoje trenowali wczoraj oddzielnie, tak jak i Zebina, który narzeka na ścięgna, jednak powinien wkrótce wrócić do pełnej sprawności.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: