Żyrianow: Remis byłby sprawiedliwy

Pomocnik Zenitu Sankt Petersburg, Konstantin Żyrianow (na zdjęciu), jest zdania, że wczorajsze spotkanie rosyjskiej drużyny z Juventusem powinno zakończyć się remisem, bo to taki rezultat byłby sprawiedliwy dla obu zespołów.

Zenit grał dobrze, Zenit robił co mógł, ale to Del Piero w pięknym stylu wpakował piłkę do siatki z ponad 30 metrów. “Najbardziej sprawiedliwym wynikiem tego meczu byłby remis” – powiedział Żyrianow. “Juventus bardzo dobrze się bronił. Buffon miał przed sobą zawsze przynajmniej ósemkę piłkarzy, broniących dostępu do bramki. Nie było nam łatwo przełamać defensywę Bianconerich, ale kilka razy pokazaliśmy, że jesteśmy niebezpieczni. Nie mogliśmy jedynie po prostu sfinalizować naszych akcji.

Pomocnik Zenitu jest zdania, że jego drużyna byłaby w stanie nawet wygrać ten mecz oraz że Juventus zawdzięcza trzy punkty raczej szczęściu, patrząc na sposób, w jaki zdobył bramkę. “Mieliśmy przynajmniej trzy świetne okazje do zdobycia bramki. Oni strzelili porządnie tylko raz i ten właśnie strzał zakończył się golem. Powinniśmy byli to zremisować.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: