O czym marzy Cobolli Gigli?

Odkąd na pierwszym miejscu w tabeli Serie A pojawiły się Juventus i Inter, we Włoszech nie mówi się o niczym innym. Wszędzie można znaleźć wzmianki o rywalizacji tych dwóch klubów. Także sam prezydent Starej Damy, Giovanni Cobolli Gigli wypowiedział się na temat Nerazzurrich, ale nieco w innym kontekście: “Mam takie marzenie. Wygrać Ligę Mistrzów. A drugie, także niezmiernie ważne: po zaciętym meczu zwyciężyć w finale grając przeciwko Interowi.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: