Giovinco i Legro przedłużą kontrakty

Dwójka piłkarzy Juventusu: Sebastian Giovinco (na zdjęciu) i Nicola Legrottaglie, wypowiedziała się na temat tego, że już niedługo przedłuży swoje kontrakty z klubem Starej Damy.

Negocjacje dotyczące nowych warunków współpracy z Giovinco i Legrottaglie trwają już od jakiegoś czasu. W przypadku pierwszego niektórzy fani obawiali się o wynik tych rozmów, ze względu na różnice zdań między klubem a przedstawicielem zawodnika w pewnych kwestiach. Tymczasem sam Giovinco uspokoił wszystkich, którzy śledzą ten temat: “Jestem naprawdę zadowolony, jako że wszelkie problemy dotyczące mojego nowego kontraktu zostały już rozwiązane.

Nicola Legrottaglie z kolei powiedział na swój temat: “Co prawda niczego jeszcze nie podpisałem, ale cały czas rozmawiamy z kierownictwem klubu i muszę przyznać, że kiedy już osiągniemy ostateczne porozumienie, będę niezwykle szczęśliwy z tego powodu. Powiem nawet więcej: to właśnie tutaj chcę zakończyć moją karierę piłkarską.

Fani Bianconerich mają nadzieję, że zobaczą wspomnianą dwójkę piłkarzy Ranieriego w dzisiejszym meczu Champions League z FC BATE Borysów.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: