Zamparini: Juventus to egoiści

Dotychczas zwykło się mówić, że Juventus i Palermo żyją w przyjaznych stosunkach. Tymczasem ostatnimi dniami prezydent Rosanerich, Maurizio Zamparini (na zdjęciu), określił Bianconerich mianem “samolubów”, wypowiadając się w temacie współpracy piłkarzy Ranieriego z jego byłym podopiecznym, Amaurim.

Bianconeri powitali w swoich szeregach Amauriego tego lata i trzeba przyznać, że mimo podzielonych zdań na temat jego przydatności w turyńskim zespole Brazylijczyk pokazał, że będzie przydatny Ranieriemu i spółce. W ostatnich meczach piłkarze Juve nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywala, co Zamparini zrzuca na bark egoizmu i samolubstwa piłkarzy Juventusu. “To prawda, widziałem w grze piłkarzy Juventusu wiele egoizmu. Nigdy nie podają piłki do Amauriego i naprawdę nie mam pojęcia, dlaczego.” Następnie dodał: “On podaje, dwoi się i troi, biega w tę i z powrotem, ale nie dostaje podania zwrotnego od kolegów.

Trzy z czterech strzelonych do tej pory przez piłkarzy Juve bramek są autorstwa Amauriego. Jak na ironię, najbliższym przeciwnikiem ligowym Bianconerich będzie właśnie dowodzone przez Zampariniego Palermo. Piłkarze, kierownicy i kibice Starej Damy mają nadzieję, że w tym meczu problem ze zdobywaniem bramek dla Juve będzie już przeszłością.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: