Giovinco: Szkoda, że tylko zremisowaliśmy

Dwa mecze rozegrane w przeciągu tygodnia i trzy asysty, jedyne czego brakuje to radości ze zwycięstwa. Po remisie 1-1 z Catanią, teraz 2-2 z FC BATE Borysów. Oto bilans Sebastiana Giovinco (na zdjęciu), który wypowiedział się po swoim pierwszym meczu w Champions League: “Wiedziałem od rana, że trener postawi na mnie. Jestem bardzo zadowolony ze swojego występu, dużo mniej z rezultatu. Mogliśmy wygrać. To był dopiero mój drugi mecz i dlatego nie jesteśmy jeszcze aż tak zgrani, ale to przyjdzie z czasem. Przedłużenie kontraktu? Nie będzie żadnych problemów i wkrótce go podpiszę.

www.tuttosport.com
www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: