Blanc: Inni po prostu grają lepiej…

Na temat obecnej niewesołej sytuacji Juventusu wypowiedział się jeden z dyrektorów Starej Damy, Jean-Claude Blanc (na zdjęciu). Po meczu z Palermo Blanc znalazł wytłumaczenie obecnego stanu rzeczy…

Juventus zremisował trzy mecze z rzędu, by ostatecznie przegrać czwarty. Temat ten komentował już Ranieri, komentował Cobolli Gigli, komentowali już go niektórzy piłkarze Juve, teraz zrobił to Blanc. “Musimy zachować spokój, wszyscy stoimy po stronie Ranieriego” – powiedział. “Nie zamierzamy zmieniać trenera po jednej porażce drużyny. Projekt trwa dalej, jesteśmy przekonani o tym, że idziemy właściwą drogą.

Zapytany, dlaczego ostatnio niewiele rzeczy układa się tak, jak chcieliby tego piłkarze, działacze i kibice Juventusu, odpowiedział: “Dlaczego Juve przegrało? Też zadajemy sobie to pytanie… Odpowiedź jest prosta: może inni po prostu grają lepiej…” Następnie dodał jednak: “Przed nami kolejna ciężka seria spotkań – cieszę się, że zmierzymy się z Napoli, Realem Madryt i Romą w niedługim odstępie czasu – dzięki temu szybko będziemy mogli stwierdzić, na czym tak naprawdę stoimy.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: