Rossi: Z chęcią zagrałbym w Juventusie

Napastnik Villarreali, Giuseppe Rossi (na zdjęciu), przyznał, że jeśli tylko Claudio Ranieri chciałby go mieć w swojej drużynie, z przyjemnością zagrałby w barwach Juventusu.

Były piłkarz Manchesteru United powiedział ostatnio: “Ranieri mnie zna. Jeśli Juventus mnie zawoła, z pewnością rozważę temat przeprowadzki do ich drużyny. Mimo wszystko w Hiszpanii też jest mi dobrze i z pewnością niełatwo byłoby mi zmienić zespół.

Na temat obecnej sytuacji Juve powiedział: “Ranieri to bardzo dobry trener, który wie, jak sobie poradzić z pewnymi sprawami. Dwa czy trzy kiepskie wyniki meczów zawsze się zdarzą, ale nie robiłbym zaraz z tego powodu burzy w szklance wody, jako że takie rzeczy mogą zdarzyć się w każdym klubie.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: