Del Piero pogodził się z Ranierim

Jakieś dziesięć dni temu Alessandro Del Piero pokłócił się w trakcie treningu z trenerem Claudio Ranieriem (obaj na zdjęciu). Jeśli wierzyć temu, co ostatnio powiedział kapitan Starej Damy, obaj panowie już się pogodzili.

Z inicjatywą wyszedł sam Del Piero, który po wspomnianej sprzeczce z Ranierim wyraźnie wściekły opuścił centrum treningowe w Vinovo. Teraz jednak Alex poprosił szkoleniowca Juventusu o spotkanie, żeby wszystko wyjaśnić. “Oczywiście, że jakiś czas temu doszło do pewnych sprzeczek w szatni, ale mogę zapewnić, że nasz zespół jest zjednoczony, zwarty i spokojny” – powiedział Del Piero, po czym dodał: “Najważniejsze jest to, że wszyscy podążamy w tym samym kierunku.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: