Balotelli: Inter wygra, bo jest lepszy…

Juventus pewny swego, ale i Inter nie zostaje w tyle. Mario Balotelli (na zdjęciu), jeden z zawodników Nerazzurrich, stwierdził w ostatnim wywiadzie udzielonym dziennikarzom Telebombardia, że sobotni mecz wygra Inter – bo jest jego zdaniem lepszą drużyną.

Balotelli powiedział: “Z Juventusem będzie nam na pewno ciężko, ale Inter jest drużyną silniejszą. Sobotni mecz będzie meczem o trzy punkty, jak każdy inny. Będzie trudno, bo Bianconeri przechodzą teraz przez świetny okres, ale my jesteśmy od nich lepsi. Z całym szacunkiem, ale nie boimy się nikogo.

Czy młody piłkarz zagra w sobotę przeciwko Juve? “Oczywiście życzyłbym sobie tego, trenuję z maksymalnym zaangażowaniem, ale to Mourinho zadecyduje, czy zasługuję na to, żeby wybiec w ten weekend na murawę. A nawet jeśli zasłużę, to czy będę przydatny drużynie z punktu widzenia technicznego.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: