Ranieri: Nie byliśmy sobą

Claudio Ranieri (na zdjęciu) z lekkim rozczarowaniem przyjął wynik wczorajszego spotkania z Interem. Tym bardziej, że Juventus nie zagrał jak ostatnimi czasy, kiedy to osiągnął siedem zwycięstw pod rząd, w tym dwa z Realem Madryt w Champions League. “Wczoraj nie mieliśmy okazji zobaczyć prawdziwego Juventusu. Niestety nie zagraliśmy tak jak potrafimy, po części z naszej winy, a po części dlatego, że Inter nie pozwolił nam narzucić własnego stylu. Szkoda, że straciliśmy gola w takiej głupiej sytuacji, wiedząc, że Ibrahimovic nie chce podawać tylko strzelać na bramkę. Trzeba przyznać, że Inter zasłużył na wygraną. Chcieliśmy zwyciężyć, żeby utrzymać kontakt z czołówką, aczkolwiek mimo wszystko nie zmieniamy swoich celów. Chcemy poprawić trzecie miejsce z zeszłego sezonu i zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: