Barzagli radzi Bianconerim: Kupcie Diego!

Piłkarz Wolfsburga, Andrea Barzagli, radzi szefostwu Juventusu, by ci zainwestowali w sprowadzenie do Turynu Brazylijczyka Diego (na zdjęciu). Włoski obrońca twierdzi, że jeśli Bianconeri chcą wzmocnić swój skład, Diego jest idealnym ku temu rozwiązaniem.

W ostatnio udzielonym dziennikarzom wywiadzie Barzagli powiedział: “Słyszałem, że mówi się o transferach Diego i Schweinsteigera do Juve. Co prawda z Werderem Brema dopiero jeszcze się zmierzymy, więc nie mogę tu mówić z jakiegoś doświadczenia, ale tu w Niemczech Diego jest uważany za niesamowitego piłkarza. Z tego względu uważam, że doskonale pasuje do Juventusu, jak i do każdego wielkiego klubu.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
45
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: