Kontuzja barku Camoranesiego

Pech nie przestaje prześladować Mauro Camoranesiego (na zdjęciu). Dopiero co wrócił po kontuzji i znów będzie musiał odpocząć od piłki. Mimo strzelonej bramki Argentyńczyk z włoskim paszportem nie będzie miło wspominać meczu z Regginą. W wyniku upadku na bark w pierwszych minutach spotkania po pierwszej połowie musiał opuścić boisko. Pierwsze diagnozy mówią o podwichnięciu stawu barkowo-obojczykowego. W poniedziałek zostanie wykonany rezonans magnetyczny, aby ocenić czy nie doszło do uszkodzeń w obrębie tkanek miękkich. Szacowana absencja na boisku to trzy tygodnie.

www.tuttosport.com
www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: