Piłkarze Juve na wypożyczeniu (14. kolejka)

W 14. kolejce Serie A zagrało pięciu piłkarzy Juve, którzy aktualnie przebywają w innych drużynach włoskiej pierwszej ligi. Najlepiej (6.94) zaprezentował się Michele Paolucci (na zdjęciu). Zawodnik Juve strzelił pierwszą bramkę w meczu przeciwko Lecce, jednak 8 minut później wyrównał Castillo i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Bardzo dobrze zaprezentował się w meczu przeciwko Interowi Marcelo Zalayeta. Pomimo iż Napoli przegrało na San Siro 1:2 dziennikarze ocenili grę Zalayety na 6.75. Dawno nie było kolejki w której dwóch zawodników Juve zdobyłoby tak wysokie noty.
Ostatnim zawodnikiem, który otrzymał notę za swój występ był Raffaele Palladino. Jednak ze swoją oceną (5.63) odstaje znacząco od swoich kolegów wspomnianych wcześniej.
Pozostali piłkarze – Sergio Almiron oraz Ruben Olivera – zagrali mniej niż 20 minut w swoich meczach i nie dali okazji żurnalistom do oceny.

Nota – średnia not z włoskich gazet,
Min. – liczba rozegranych minut spotkaniu (0 – w przypadku gdy piłkarz był w kadrze na mecz, lecz nie miał okazji zagrać),