Piłkarze Juve na wypożyczeniu (16. kolejka)

W 16. kolejce Serie A zagrało sześciu piłkarzy Juve, którzy aktualnie przebywają w innych drużynach włoskiej pierwszej ligi. Jednak noty otrzymali jedynie trzej zawodnicy. Najlepiej (6.44) zaprezentował się Domenico Criscito (na zdjęciu). Co prawda Genoa zremisowała u siebie z Atalantą 1:1, ale Criscito był jedną z wyróżniających się postaci w swojej drużynie. U boku Criscito na boisku wystąpił inny Juventino – Raffaele Palladino. Palladino, który zszedł około 70. minuty, a zmienił go Potenza, otrzymał za swoją grę ocenę 5.81.
Ostatnim zawodnikiem, który “załapał” się na ocenę dziennikarzy był Michele Paolucci. Za swoje 20 minut gry przeciwko Fiorentinie otrzymał notę 5.29. W tym meczu brał udział także Sergio Almiron, jednak 10 minut nie wystarczyło, aby dostać ocenę za swoją grę, ale wystarczyło by zaliczyć żółty kartonik.
Podobna sytuacja dotyczy Marcelo Zalayety oraz Davide Lanzafame. Obaj zagrali około 10 minut, lecz w przeciwieństwie do Almirona zachowali czyste konto kartkowe.

Nota – średnia not z włoskich gazet,
Min. – liczba rozegranych minut spotkaniu (0 – w przypadku gdy piłkarz był w kadrze na mecz, lecz nie miał okazji zagrać),