Juventus zagra z Napoli w 1/4 CI

Zwycięstwem we wczorajszym meczu z Catanią Juventus zapewnił sobie udział w 1/4 finału Coppa Italia. Tym samym Bianconeri dołączyli do pozostałych drużyn, które wezmą udział w dalszej fazie rozgrywek: Torino, Udinese, Sampdorii, Interu, Romy, Napoli i Lazio.

Znamy już ćwierćfinałowe pary, jakie zmierzą się ze sobą. Żeby awansować do półfinału, ekipa Starej Damy będzie musiała pokonać Napoli.

Środa 21 stycznia 2009
1. Inter – Roma (20:45)
2. Udinese – Sampdoria (18:00)

Czwartek 22 stycznia 2009
3. Lazio – Torino (21:00)

Środa 4 lutego
4. Juventus – Napoli (20:45)

półfinałach zagrają:
Zwycięzca 2. ćwierćfinału – Zwycięzca 1. ćwierćfinału
Zwycięzca 3. ćwierćfinału – Zwycięzca 4. ćwierćfinału

Oznacza to, że jeśli Juventus pokona Napoli, zagra ze zwycięzcą dwumeczu Lazio – Torino. Finał Coppa Italia rozegrany zostanie 13 maja 2009.

www.corrieredellosport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: