Buffon w łóżku z wysoką gorączką

Wydawało się, że w meczu z Lazio między słupkami bramki Juventusu zagra Gianluigi Buffon (na zdjęciu). Nie było to jednak możliwe ze względu na to, że pierwszy bramkarz Juventusu zachorował. Tymczasem pojawiły się informacje o tym, że Gigiego chcą zatrudnić szefowie AC Milan.

Gdyby nie nagła choroba i 39,5 stopnia Celcjusza gorączki, w meczu z Lazio zagrałby zamiast Manningera Buffon. Tymczasem Gigi musiał zostać w domu i brać leki. Wszyscy życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Tymczasem bramkarzem Juventusu po raz kolejny zainteresował się Milan. Przypomnijmy, że Rossoneri byli już bliscy podpisania kontraktu z włoskim golkiperem za czasów Calciopoli, co jakiś czas po tym fakcie przyznał sam piłkarz. Teraz działacze z Mediolanu ponownie chcą starać się o pozyskanie Buffona, zwłaszcza, jeśli Brazylijczyk Kakà odszedłby do Manchesteru City, o czym ostatnio jest dosyć głośno. Informacje na temat działań Milanu związanych z Buffonem podali dziennikarze angielskiego Daily Telegraph, którzy śledzą też historię związaną z brazylijskim pomocnikiem Rossonerich.

www.lastampa.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: