Anelka: To będzie ciężki mecz!

Napastnik Chelsea, Nicolas Anelka (na zdjęciu), nie może doczekać się dwumeczu z Juventusem w ramach 1/8 finału Champions League. Wypowiedział się też na temat Bianconerich oraz byłego kolegi z reprezentacji: Davida Trezeguet.

Trezegol wraca do gry po długiej przerwie związanej z kontuzją i wszystko wskazuje na to, że w obu meczach z Chelsea z powodzeniem będzie mógł wystąpić. Anelka wierzy w siłę swojego zespołu oraz w awans do ćwierćfinału, ale przyznaje, że powrót Trezeguet nie wróży angielskiemu zespołowi niczego dobrego. “Powrót Trezeguet to w zasadzie niezbyt dobra wiadomość dla naszego zespołu” – powiedział w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport. “Podziwiam Davida, to prawdziwy łowca goli, niewielu jest takich jak on. Urodzony, by strzelać bramki. Dasz mu pół szansy na zdobycie gola – a on ją bezlitośnie wykorzysta.

Ekipa Juventusu z pewnością nie będzie czuć się gorsza od zespołu Chelsea. Bianconeri polecą do Londynu po to, by walczyć, by zostawić serce na murawie. Claudio Ranieri też ma coś do udowodnienia – przecież kiedyś to właśnie on trenował angielską drużynę. “To będzie ciężki mecz” – powiedział Anelka. “Juventus to drużyna ze szczytu. Z resztą z Włochami gra nigdy nie jest łatwa – w moim mniemaniu taktycznie są najsilniejsi w Europie. Musimy koniecznie zdobyć bramkę u siebie i nie dopuścić do tego, by oni strzelili cokolwiek nam. Potem polecimy do Turynu po kolejny dobry wynik w meczu rewanżowym.

www.goal.com
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: