Bianconeri po kolejnym treningu

Wczoraj przed południem Bianconeri kontynuowali treningi przed sobotnim meczem z Fiorentiną. Drużyna Starej Damy jest nieco przerzedzona ze względu na grypę, która rozłożyła co poniektórych. Tymczasem są i tacy, którzy na szczęście zdrowieją.

Dobrą wiadomością będzie pewnie ta, że grypę praktycznie wyleczyli już Manninger i Mellberg. Obaj jednak trenowali na sali gimnastycznej, nie ryzykując pracy na powietrzu. W łóżku cały czas leży jednak Portugalczyk Tiago. Jego grypa rozłożyła na dobre i musi w dalszym ciągu się kurować. W Vinovo pojawił się znowu Buffon, ale nie po to, żeby trenować – pierwszy bramkarz Juventusu przyjechał tylko na badania. Dzisiaj ma jednak wrócić do normalnej pracy, choć jego stan zdrowia będzie bacznie obserwowany przez lekarzy.

Wczorajszy trening składał się z rozgrzewki oraz ćwiczeń nad panowaniem nad piłką i pressingiem. Oddzielnie pracowali Chiellini, Iaquinta i Camoranesi.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: